عزیز، درود!
انتخاب شهر
همه گروه‌ها
همه گروه‌ها
استخدام
املاک
بخش ویژه دانشجویان
تور
خدمات
خرید و فروش کالا
دیجیتال
صنعت
ماشین و خودرو

موافقت نامه کاربری

در زیر فرایند ملحق شدن شما به درگاه تجاری لوکوپوک آمده است.
به موافقت نامه خوش آمدید. این موافقت‌نامه شرایط و ضوابط کاری استفاده شما از امکانات ما در شبکه www.locopoc.ir را روشن می‌سازد.
اگر موارد ذکر شده در این موافقت نامه مورد قبول شما نباشد، نمی‌توانید به امکانات مجموعه ما دسترسی یابید.

اگر در مورد مفاد این موافقت نامه نظر و پیشنهادی دارید و یا مایل هستید بندی به آن اضافه کنید با ما تماس بگیرید.

لطفا قبل از ملحق شدن به درگاه تجاری لوکوپوک با دقت تمام بندهای موافقت‌نامه را مطالعه کرده و موافقت خود را با هر یک از بندهای ذکر شده در آن به ما اعلام نمائید.

ما موارد اصلاحی احتمالی در این موافقت‌نامه را از طریق سایت به شما اطلاع خواهیم داد. گذشته از این بندهای اصلاحی به طور خودکار هر 30 روز در اختیار شما قرار می‌گیرند. موافقت‌نامه فی مابین از هیچ طریق دیگر، جز توافق شما و لوکوپوک مورد اصلاح و تجدیدنظر قرار نخواهد گرفت.
لازم به ذکر است که کلیه خدمات ارائه شده و همچنین کلیه ارتباطات صورت گرفته از طریق این مجموعه تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می‌باشد.

 1. لوکوپوک مسئولیتی در قبال محتوای آگهی ها ندارد
  درج آگهی در سایت لوکوپوک رایگان می باشد و مسئولیت محتوای آگهی با شخص آگهی دهنده می باشد و لوکوپوک مسئولیتی در قبال آن نمی پذیرد، و فقط به عنوان یک سرویس دهنده تجارت الکترونیکی اعمال نقش می کند.
 2. لوکوپوک یک امین تجاری است
  لوکوپوک یک امین تجاری است که به هرکس اجازه میدهد محصولات، خدمات و نیازمندی های خود را در معرض تبلیغ عموم قرار دهد و یا ازطریق جستجو در آن، نیازمندی های خود را بیابد. ما به طور فیزیکی در معامله بین خریدار و فروشنده قرار نخواهیم گرفت.
 3. اطلاعات شما
  تعریف: اطلاعات شما به هر گونه اطلاعاتی اطلاق می شود که شما برای ما و دیگر کاربران در هنگام ثبت نام وثبت آگهی اجناس و خدمات در اختیار می‌گذارید. این اطلاعات در هر فرم عمومی به نمایش گذاشته خواهد شد. در مورد این اطلاعات تنها شما مسئول بوده و ما تنها کانال ارتباطی بین این اطلاعات و بازار روی شبکه هستیم.
  محدوده های فعالیت: اطلاعات و فعالیتهای شما روی سایت نباید:
  1. نادرست، فریبنده و یا گمراه کننده باشد.
  2. دارای کالاهای جعلی و سرقتی باشد.
  3. از دسته سوم حق چاپ، حق انحصاری، دارا بودن علائم تجاری، بازرگانی مخفیانه و یا دیگر حقوق مالکیت و تبلیغات تجاوز کند.
  4. از هر قانون، اساسنامه، حکم یا مقررات جمهوری اسلامی ایران خارج شود.
  5. افترا آمیز و تردید برانگیز باشد.
  6. زشت، زننده و غیر اخلاقی باشد.
  7. دارای هر گونه ویروس و یا هر برنامه کامپیوتری معمول که ممکن است برای سیستم، داده ها و اطلاعات شخصی زیان آور باشد.
  8. دارای مفاهیم سیاسی باشد.
 4. کاربران مورد اعتماد لوکوپوک
  کاربران مورد اعتماد لوکوپوک با پذیریش تمام بندهای این موافقت نامه و در جهت همراهی لوکوپوک می توانند آگهی خود را بدون نیاز به تائید مدیر سایت در سایت منتشر نمایند.
 5. عدم فعالیت دراز مدت
  اگر شما به مدت 3 ماه از نام کاربری خود در سایت استفاده عملیاتی ننمائید، لوکوپوک اخطارهای زیر را به فاصله هر یک هفته به شما خواهد داد:
  اخطار اول: هشدار
  اخطار دوم: هشدار
  اخطار سوم: حذف نام کاربری
 6. دسترسی و دخالت
  شما موافقت می‌کنید که در آینده:
  1. تحت هیچ عنوان از سایت برای کپی برداری، اصلاح، ساخت مشاغل اشتقاقی استفاده نخواهید کرد.
  2. در هر فعالیتی که در سایت انجام می‌پذیرد، دخالت نخواهید کرد.
 7. رخنه
  اگر به این تعهدنامه و تمام مدارک ارجاع داده شده در آن تجاوز کنید، یا ما از هیچ طریقی نتوانیم از هویت شما اطمینان حاصل کنیم، یا به یقین دست یابیم که فعالیت شما به زیان مالی ما و دیگر کاربران منتهی می‌شود:
  بدون محدودیت در راه‌حل‌های دیگر، ما ممکن است فعالیت‌های شما را در سایت محدود کرده، بی درنگ کالاها و خدمات شما را حذف کرده، به سیستم خود از اعمال شما اعلام خطر داده و عضویت شما را به مدت کوتاه یا بلند مدت به حالت تعلیق درآورده و یا شما را از سیستم اخراج کنیم.
 8. وکالت
  شما و لوکوپوک مجریان مستقل هستید، و هیچ وکیل، شریک، اقدامات مشترک و بکارگیری کارمند در آن مورد قبول نمی باشد.
 9. رفع نزاع و مجادله
  در پیشامدی ممکن است بین شما و لوکوپوک منازعه‌ای رخ دهد. هدف ما این است که اینگونه منازعات به وسیله عاملان بی طرف به سرعت رفع گردد. لطفا به محض وقوع پیشامدی که منازعه را به همراه خواهد داشت، ابتدا با ما تماس حاصل فرموده تا ما مساله را پیگیری کرده تا ما به درخواست معقول شما از طریق پروسه‌های رفع نزاع، مانند واسطه گری و در صورت نیاز دعوی قضایی، پاسخ گوییم.